» » Faren Melt środek do udrażniania rur kanalizacyjnych

W dniach 11-21.09.2023 sklep bedzie nieczynny.

W dniu 27 lipca 2023 sklep będzie czynny od godz 12:00

Od dnia
1-06-2023 ulegnie zmianie nasz numer telefonu na
+48 796-076-005
  • Szanowni Państwo pracujemy pn-pt od 9 do 16:00 w sobotę 9-14
  • W związku z awarią serwera ceny na stronie mogą różnić się od aktualnych cen na półce prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności i ceny -> +48 796-076-005
  •  
  • Witamy w Domix24.pl nasza firma od 1993 roku zajmuje się sprzedażą artykułów przemysłowych w szczególności : Farb i Lakierów , Chemii Budowlanej , Armatury Sanitarnej , Artykułów Elektrycznych , Okuć Budowlanych , Narzędzi , Grzejników , Wodomierzy 
  •  Prosimy upewnić się przed przyjazdem czy dany towar który znaleźliście Państwo na naszej stronie aktualnie jest dostępny w sklepie stacjonarnym - najszybszy kontakt telefoniczny 
  • Zakup i odbiór osobisty towaru jest możliwy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 sobota 9-14 w siedzibie firmy we Wrocławiu przy ul.Krynickiej 7  (niebieski pawilon handlowy obok bloku mieszkalnego Krynicka 7)
Faren Melt środek do udrażniania rur kanalizacyjnych

Faren Melt środek do udrażniania rur kanalizacyjnych

Dostępność: Dostępny

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 39,00 zł

Cena netto: 31,71 zł

  • Opis produktu
FAREN MELT ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA RUR KANALIZACYJNYCH

Preparat do udrażniania zatkanych rur kanalizacyjnych.
Cechy produktu:
    Udrażnia w pełni zatkane rury,
    DZIAŁA NATYCHMIAST dzięki swojej specyficznej sile ciążenia, która jest prawie dwukrotnie większa niż wody,
    Nie powoduje korozji, nie niszczy żeliwa, PVC i plastiku,
    Rozpuszcza prawie każdy rodzaj zanieczyszczeń, przede wszystkim tłuste i oleiste osady wyzwalając przy tym bardzo silną reakcję egzotermiczną.

Sposób użycia
Usunąć zalegającą wodę. Wlać MELT powoli do odpływu. Jeśli to możliwe użyć plastikowego lejka.

Dozowanie
Jednorazowo dozować 100-200 ml preparatu MELT. Odczekać 2-3 minuty i obficie spłukać zimną wodą. Jeśli to potrzebne - powtórzyć operację. MELT nie uszkadza tworzyw sztucznych, metalu, stali, PVC, ołowiu, gumowych uszczelnień, uszczelek itp. Dzięki specjalnym inhibitorom, wytworzona reakcja usuwa trudne do usunięcia tłuszcze, amidy, białka, włosy, odpadki celulozowe, kamień moczowy. Jego duży ciężar właściwy pozwala na dotarcie do najgłębszych zakamarków w rurach kanalizacyjnych.

Uwaga
Nie stosować MELT jeśli w systemie znajdują się inne chemikalia. Nie stosować MELT bezpośrednio na: aluminium, powierzchnie ocynkowane, złocone, chromowane lub wykonane z akrylu i granitu. Jeśli materiały te są obecne, wlewać MELT bezpośrednio do odpływu lub przy użyciu plastikowego lejka. Zwrócić szczególną uwagę przy czyszczeniu rur wykonanych z cienkiego, karbowanego tworzywa sztucznego.

Nie stosować razem z innymi produktami (szczególnie zawierającymi sodę kaustyczną). Może uwalniać niebezpieczne gazy.

Ostrzeżenia
Preparat żrący. Produkt zawiera 20% kwasu siarkowego o stężeniu 95%. Powoduje poważne oparzenia. Przechowywać pod zamknięciem, chronić przed dziećmi. Nie wdychać oparów / aerozoli produktu. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W przypadku zanieczyszczenia oczu natychmiast przemyć dużą ilością wody z wodorowęglanem sodu, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne, okulary ochronne lub ochronę twarzy.
Pozostałe produkty z kategorii
Melt do udrażniania rur 0,75L

Melt do udrażniania rur 0,75L

39,00 zł brutto31,71 zł netto
Melt do udrażniania rur 0,75L

Melt do udrażniania rur 0,75L

39,00 zł brutto31,71 zł netto